Předseda klubu : MUDr. Jiří Hoza
Místopředseda : Jaroslav hrabě Radecki z Radče
Jednatel: Radim Vrla
Revizor účtů a kronikář : Milan Zikmund
Pokladník : Zdeněk Sadílek
Zájezdový referent: Aleš Fuksa
členové:
01.Mgr.Běhalová Dana - Želatovice02. Ing. Blaha Antonín, CSc. Zlín
03.Ing. Buchta Ladislav - Zlín
04.Bunganič Ondřej - Otrokovice
05.Bunganičová Eva - Otrokovice
06.Ing. Eimová Alice - Tlumačov
07.Fuksa Aleš - Nivnice ales.fuksa@pravo.cz
08.Fuksová Jana - Nivnice
09.Gazdošová Jana - Spytihněv
10.Geržová Renata - Zlín
11.Halbsgut Petra - Zlín petra.halbsgut@email.cz
12.Hoferek Aleš - Zlín alhofer@centrum.cz
13.MUDr. Hoza Jiří - Zlín jihoz@post.cz
14. Mgr. Hrdý Dušan - Zlín
15.Ing. arch. Hurtová Alexandra, Bystřička
16.Ing. Prachařová /roz.Hradilová/ Monika - Hluk nika.mail@centrum.cz
17.Hradilová Pavla - Zlín
18.MUDr. Hýžďal Vít - Zlín vithy@seznam.cz
19.Chromecký Štěpán - Zlín
20.Jančík Radomír - Zlín radekjancik@centrum.cz
21.Mgr. Janiš Dalibor, PhD. - Koryčany d.janis@post.cz
22.Mgr. Janišová Jana - Koryčany
23.Juříček David - Lukov
24.Ing. Kadlec Miroslav - Slavičín
25.Kolařík Vilém - Vizovice
26.Mgr.Kolaříková Zdena
27.Ing. Koplík Radovan - Zlín kgeo@volny.cz
28.Králová Kristýna - Zlín
29.Krejčík Aleš - Zlín
30.RNDr. PhDr. Langová Jana
31.Mgr. Lidáková Eva - Zlín
32.Mgr. Mecerod Jiří, Malenovice
33.Miklas Karel - Zlín k.miklas@seznam.cz
34.Motýl Jan - Mysločovice
35.Novotný Milan - Zlín
36.Jan Obšívač
37.Pechalová Elena - Zlín
38.Pešatová Daniela - Zlín dpesatova@csas.cz
39. Pešek Josef - Zlín-Kudlov
40.Petrla Marek - Zlín
41.Petrůj Martin - Valašské Klobouky
42.Petrůj Zdeněk - Valašské Klobouky
43.Polášková Jana
44.Polínková Drahomíra - Zlín
45.Radecki Jaroslav - Holešov
46.Řepka Tomáš - Zlín tomaspeparepka@seznam.cz
47.Sadílek Zdeněk - Zlín
48.Sajbl Petr - Napajedla
49.Sajblová / roz. Budíková/ Jana - Napajedla
50.Mgr. Schenk Zdeněk - Přerov shimmi@email.cz
51.Souček Josef - Napajedla infocentrum@napajedla.cz
52.Smejkal Petr - Zlín smejkal@zlinterm.cz
53.Smejkalová Danuše - Zlín
54.Svoboda Ondřej - Olomouc
55.Ing. Svoboda Vlastislav - Olomouc vlastislav.svoboda @cz.nestlé.com
56.Ing. Strouhal Milan - Zlín
57.Šena Tomáš - Zlín bikerjakohrom@seznam.cz
58.Šolc André Jaroslav - Zlín
59.Šoltis Eduard, Zlín
60.Švábíková Věra - Želechovice nad Dřevnicí
61.Mgr. Tribeová Helena - Zlín
62.Vaňhara Milan - Zlín vanhara@vol.cz
63.Veselá Jana - Vizovice
64.Ing. Voldánová Jana, Želechovice
65.Vrla Radim - Horní Lhota radim.vrla@kr-zlinsky.cz
66.Vrlová Dana - Horní Lhota
67.Vyňuchal Lubomír, Přerov
68.Vyoral Ladislav - Zlín - Malenovice
69.Zikmund Milan - Otrokovice